350

 

Рік Новий - казковий час!
Хай здивує щастям Вас
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!

 

voda-iz-krana-300x216Рішення збільшими тарифи на воду було прийняте у зв’язку з подорожчанням електроенергії в Україні.

Детальніше: Нові тарифи на воду  з 1 січня 2016

Відтепер кожний споживач природного газу Чернівецької області має можливість контролювати стан своїх розрахунків за спожите блакитне паливо не виходячи з дому. Таку можливість, а також низку інших корисних опцій, забезпечує спеціально створений сервіс «Особистий кабінет користувача». Скористатися сервісом можна на сайті ПАТ «Чернівцігаз» після проходження простої процедури реєстрації

Детальніше: ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ СЕРВІС ЧЕРНІВЦІГАЗ «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ» 

ПАТ "Чернівцігаз" створило додаткові можливості для надання показань лічильника, повідомляє прес-служба підприємства.

Детальніше: "Чернівцігаз" створив Інтернет-ресурс спеціально для показників лічильника

 Мета Контакт-центру – забезпечити оперативне реагування на звернення чернівчан усіх міських служб, комунальних підприємств та посадовців.

Оператори Контакт-центру цілодобово перебувають на зв’язку з чернівчанами за номерами

15-80 ( для стаціонарних телефонів)

 588-888 (усіх телефонних операторів).

Детальніше: Контакт-Центр м.Чернівці

 Законом України від 28.12.2014 року № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» внесені зміни до Законів України в частині надання пільги окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї.

Детальніше: Порядок надання пільг з 01.07.2015

 Протягом останніх двох місяців кількість відвідувань споживачами газу Центру обслуговування клієнтів (ЦОК) ПАТ «Чернівцігаз» зросла в декілька разів. Різке збільшення кількості звернень стало причиною формування черг та створення соціальної напруги довкола роботи Центру.

Детальніше: ПАТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» ОПТИМІЗУВАЛО РОБОТУ ЦЕНТРУ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

На офіційному веб-сайті ПАТ "ЕК "Чернівціобленерго" функціонує "Персональний кабінет" споживача електроенергії

З метою створення максимально відкритих та прозорих відносин з клієнтами, задля економії часу наших абонентів ПАТ "ЕК "Чернівціобленерго"  розробило спеціальну послугу для побутових та юридичних споживачів «Персональний кабінет»

https://www.myenergy.cv.ua/uk/customer/login

Детальніше: "Персональний кабінет" споживача електроенергії

 Відтепер споживачі газу Чернівецької області матимуть змогу отримувати консультаційні послуги та надавати дані фактичних показів лічильника за єдиним номером Контакт-центру ПАТ «Чернівцігаз». Кваліфіковані оператори опрацьовуватимуть звернення клієнтів компанії щоденно з 8 до 20 години

В ПАТ «Чернівцігаз» розпочав роботу новий Контакт-центр. Метою його створення є запровадження більш ефективного формату взаємодії між споживачами природного газу та ПАТ «Чернівцігаз». Сім днів на тиждень з 08:00 до 20:00 клієнти компанії можуть отримувати консультаційні послуги зателефонувавши за номером 
(0372) 931-904

 

Детальніше: Запраював контакт-центр ЧернівціГаз

 

Електроенергія, що відпускається населенню та населенню, яке проживає в сільській місцевості (у тому числі яке проживає в житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами):

Тарифи на електроенергію, в копійках, за 1 кВт·год з ПДВ, на період

з 01.09.15 р. по 29.02.16 р.

за обсяг, спожитий до 100 кВт·год електроенергії на місяць (включно)

45,60

за обсяг, спожитий понад 100 кВт·год

78,90

до 600 кВт·год електроенергії на місяць (включно)

за обсяг, спожитий понад 600 кВт·год електроенергії на місяць

147,90

 

На засіданні Національної  комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг було ухвалине рішення про підвищення мінімального тарифу на газ для населення з 1 квітня 2015 року в 3,3 рази, до 3600 грн/тис куб.
  Таким чином, від 1 квітня 2015 року мінімальний тариф на газ для населення становить 3600 грн/тис куб. метрів. Така ціна буде діяти на обсяг до 200 куб. м на місяць і лише в опалювальний сезон (з 1 жовтня по 30 квітня).
Обсяг понад 200 куб. м на місяць, а також спожитий не в опалювальний сезон, газ буде оплачуватися за ціною 7188 грн за 1 тис. куб. м.
Ціна газу, що використовується населенням для приготування їжі та підігріву води, зросте з 1182 грн за тис. куб. м до 7188 грн за 1 тис. куб м.
За відсутності лічильників населення платитиме за газ єдину ціну 7188 грн за 1 тис. куб. м.

Згідно рішення виконкому Черніецької міської ради з 1 лютого 2015 року  вводяться в дію нові тарифи на вивезення смітття та рідких нечистот.


Дізнатись детальніше...